WINDYKACJA

Drogi Kliencie,

Centrum Prawniczo – Finansowe poleca swoje usługi windykacji w celu by :

  • uzyskać szybko Państwa płatności za zaległe faktury
  • oszczędzić Państwa czas na pracochłonny proces windykacyjny
  • utrzymać dobre relacje pomiędzy Państwem a klientem dla celów przyszłych transakcji

Skutecznie i szybko przeprowadzimy windykację należności. Działamy kompleksowo i poprzez swój dział Call Center możemy się kontaktować z Państwa dłużnikami, gdzie nakłaniamy do dobrowolnego spełnienia świadczenia, używając wszystkich zgodnych z prawem form perswazji. Negocjujemy sposób i termin spłaty długu, nadzorujemy przebieg jego spłaty, reprezentujemy Państwa przed sądem oraz wspomagamy czynności komornicze.

Oferujemy także usługę pieczęci prewencyjnej, która to podnosi poziom dyscypliny wśród kontrahentów, co stanowi istotną informację, że w razie zaistnienia opóźnień w zapłacie należności Kancelaria zadziała stanowczo i profesjonalnie w procesie windykacji.

Proponujemy także Państwu monitoring należności, gdzie zdejmujemy z klienta ciężar i konieczność ciągłego nadzorowania terminu płatności i należności z nimi związanych, co znacząco skróci czas ich odzyskania i przyśpieszy całą windykację.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej palety usług windykacyjnych, gdyż dla każdej firmy, jej sprawy znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt

Usługi i Porady Prawne
adres:
50-052 Wrocław
ul. Widok 3/1


Biuro czynne:
od poniedziałku do piątku w godz.: od 9 do 17
tel: 71 783 50 21
kom: 604 998 992
fax: 71 785 44 07
biuro@cpf.org.pl