OBSŁUGA FIRM

Współpraca prawnika z Klientem Biznesowym przebiega w sposób elastyczny, ze szczególną dbałością o wygodę i komfort Klienta. Staramy się zająć każdą sprawą w możliwie szybki i skuteczny sposób. Nasza Kancelaria zapewnia sposób współpracy dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Usługi świadczymy zarówno w siedzibie naszej Kancelarii jak również na życzenie klienta w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej. Również poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny oraz za pośrednictwem internetu, faxu i innych środków komunikowania się na odległość.

Nasze bogate doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych pozwala na sprecyzowanie większości problemów klienta biznesowego. Zajmujemy się stosowaniem różnego rodzaju pism na rzecz klienta tj. skargi, ażalenia, wnioski oraz wiele innych na indywidualne życzenie konkretnej firmy. Prowadzimy też kompleksowe postępowania windykacyjne. Zdajemy sobie sprawę, że są to najczęściej spotykane sytuacje. Postępowania te rozpoczynają się skierowaniem do klienta wezwania do zapłaty. Następnie składana jest dłużnikowi propozycja ugody w celu szybkiego załagodzenia sporu. W dalszej części prowadzimy negocjacje z dłużnikami oraz reprezentujemy klienta w trakcie postępowania ugodowego w celu możliwie najszybszego i najpełniejszego odzyskania długów. W przypadku braku reakcji przygotowujemy klientowi gotowy pozew o zapłatę a następnie prowadzimy pełne postępowanie egzekucyjne aż do pełnego zwrotu wierzytelności. Ponadto na żądanie klienta zapewniamy pieczęć prewencyjną, która zwiększa skuteczność zapłaty należności przez kontrahentów naszego klienta.

Negocjujemy z wierzycielami w imieniu dłużnika w celu zawarcia ugody, rozłożenia należności na raty, umorzenia odsetek lub części długu. Nadto wspomagamy dłużników w trakcie postępowania windykacyjnego staramy się uchronić go od nadmiernych kosztów postępowania. Staramy się pomóc w każdej, nawet najtrudniejszej sprawie.

Kontakt

Usługi i Porady Prawne
adres:
50-052 Wrocław
ul. Widok 3/1


Biuro czynne:
od poniedziałku do piątku w godz.: od 9 do 17
tel: 71 783 50 21
kom: 604 998 992
fax: 71 785 44 07
biuro@cpf.org.pl